CHCETE MÍT KOMPLETNÍ PŘÍSTUP?
REGISTRUJTE SE!

O NÁS

VÁŽENÍ UŽIVATELÉ INZULINOVÝCH PUMP,

vítáme Vás na nových internetových stránkách, kde bychom rádi mapovali možnosti a potřeby pacientů, používajících pro léčbu diabetu některý z typů inzulinové pumpy. Motivem pro vytvoření těchto stránek byl záměr umožnit každému z aktuálních nebo nových pacientů nestranný pohled na to, co se aktuálně na trhu inzulínových pump děje, jaké jsou podmínky ze strany lékařských pojišťoven k úhradě inzulínové pumpy jako léčebné pomůcky a také na to, jaké má pacient možnosti výběru inzulínové pumpy.

V současné době jsme nenašli web, který by na jednom místě propojil co nejširší nabídku informací pro nás „pumpaře“. Byli bychom rádi, kdyby se naše stránky v budoucnu staly průvodcem co nejvíce pacientů s inzulínovou pumpou při řešení otázek spojených s její činností a zároveň prostředníkem příjemné komunikace například na téma společně strávené dovolené.

V našich článcích budeme porovnávat jednotlivé přístroje, pokusíme se oslovovat jednotlivé firmy nebo lékaře a budeme Vás informovat o všech důležitých věcech, které se nám podaří získat.

Budeme rádi, pokud s námi nebo s dalšími "kolegy pumpaři" budete komunikovat prostřednictvím fóra nebo emailu a podělíte se s námi o vlastní zkušenosti nebo poznatky. Vaši přízeň se budeme snažit odměnit cenami v soutěžích nebo anketách.

Přejeme Vám ideální glykémie a příjemnou četbu.

Vaše redakce


© Webkomplet s.r.o., 2013